Predaj a montáž

Gealan

Plastové okná GEALAN 8000 IQ - 74mm

Ak sa práve teraz  rozhodujte pre výmenu okien, je profil GEALAN S 8000 IQ pre Vás tým správnym riešením.Tento okennný systém vytvára všetky predpoklady na dlhú životnosť okna. Ide o 6-komorový profilový systém s dorazovým tesnením, ktorý ukrýva veľkú hlavnú komoru pre zabudovanie veľkých oceľových výstuží, ktoré zabezpečujú veľmi dobrú stabilitu týchto okien i odolnosť voči vlámaniu. Konštrukčná hĺbka 74 mm zaisťuje dobrú tepelnú a hlukovú izoláciu, nespornou výhodou tohto okenného systému je  vysoký komfort čistenia vďaka príslušnej dimenzovanej drážke rámu.

TOP PRODUKT 

Okná Gealan S9000, ktoré majú 6 komôr v ráme a 6 komôr v krídle, špeciálne tvarovanú oceľovú výstuhu, premyslený systém tesnenia a inovatívnu konštrukciu profilu, vynikajúco spĺňajú požiadavky kladené na tzv. pasívne okná, a to ekonomicky výhodným spôsobom. Pasívny štandard Gealan S9000 predpokladá zníženie nákladov na energie pri súčasnom zvýšení komfortu bývania. Dosiahnuté úspory šetria prírodné prostredie a napomáhajú trvalo udržateľnému rozvoju.

Špecifikácia systému Gealan S9000

Nový systém GEALAN S9000 je kombinovaný systém (Ľubovoľne kombinovateľné inovatívne stredové tesnenie) s konštrukčnou hĺbkou 83 mm – združuje v rovnakej miere prednosti a vlastnosti stredového aj dorazového tesnenia. Veľká stavebná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme aj v krídle a k tomu tri kontinuálne tesniace roviny zaručujú vynikajúcu tepelnú izoláciu o čom svedčí aj koeficient prestupu tepla Uf = 0,92 W/m?K.

Od začiatku bolo cieľom vývoja systému Gealan S9000 dosiahnuť túto tepelno izolačnú hodnotu pri štandardnej kombinácii s oceľou, a tím aj využiteľnosť v pasívnych domoch. To sa podarilo kombináciou všetkých inovatívnych detailov v koncepcii systému. Okná s Gealan S9000 rovne kridlo

takýmito vlastnosťami uspokoja aj najvyššie nároky. Flexibilné stredové tesnenie v drážke rámu výrazne prispieva k zlepšeniu tepelnej izolácie. Navyše chráni kovanie pred vniknutím vlhkosti, a tým pozitívne ovplyvňuje funkčnosť kovania pri manipulácii s oknom, obzvlášť pri nízkych vonkajších teplotách.

Pre všetkých, ktorí považujú prirodzený vzhľad za dôležitý a nechcú sa vzdať predností moderných okenných systémov, existujú plastové okná s dekórom dreva. To je tá správna voľba. Je jedno, či ide o renováciu staršieho domu alebo plánovanie novostavby. Okná Gealan S9000 s dekórom dreva presvedčia v optickom aj funkčnom ohľade. Odporúčajú sa ako klasický štýlový prvok pri renovácií starých domov aj pri dotváraní rázu krajiny. Okná s dekórom majú všetky pozitívne vlastnosti moderných plastových okien a zároveň dekoratívny vzhľad dreva.

Potrebujete poradiť?

Nájdete nás v presťahovanej predajni v Novej Bani na Školskej ulici

Školská 42/2, 968 01 Nová Baňa
Pondelok 8:00 - 15:00

Utorok   8:00 - 15:00

Streda   8:00 - 16:30

Štvrtok 8:00 - 15:00

Piatok,Sobota, Nedela-zatvorené

0915 186 898, 0903 351 226