Predaj a montáž

Aluplast


Okná z profilov značky Aluplast od nemeckej spoločnosti aluplast GmbH z nemeckého mesta Karlsruhe s prevádzkami na takmer všetkých kontinentoch sveta sú na Slovenskom trhu najpredávanejšie. Až takmer 1/3 predaných okien v SR je z profilov aluplast. Tento výsledok je dosiahnutý aj vďaka širokému spektru ponúkaných typov okien. Od štandardných 4 komorových profilov, až po špičkové 8 komorové profily s vlepovaným sklom. Na výrobu okien aluplast z ponuky spoločnosti Ekoprofil sú použité materiály najvyššej kvality, ako profilové systémy aluplast IDEAL 4000, 5000 a 8000, s konštrukčnou hĺbkou až 85mm. Okná sú okované obvodovým bezpečnostným kovaním s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou od nemeckého producenta spoločnosti G+U. Na zasklenie sú použité  izolačné dvojsklá, alebo trojsklá, plnené argónom, ktoré dosahuje koeficient prestupu tepla od U=0,6 W/m2K. Pevnosť krídiel je zabezpečovaná stabilnými, špeciálne tvarovanými výstužami, prípadne samotným sklom, ktoré je v niektorých variantoch vlepené do krídla okna. Aluplast používa ako stabilizačné prvky do PVC moderné materiály s vylúčením olova a ostatných nebezpečných látok.

Plastové okná aluplast spájajú najmodernejšiu techniku okien s najvyšším komfortom bývania a zaručujú radosť na niekoľko desiatok rokov.

Aluplast IDEAL 4000 Roundline

Zaoblený 6 komorový profil, hĺbka 70mm s dvojitým dorazovým tesnením, pre zvýšené nároky na tepelnú izoláciu, moderný dizajn, vymeniteľné tesnenia, 15 stupňový úkos rámu a krídla pre optimálny odtok dažďovej vody. Rámy a krídla sú už v základe vyztužené špeciálnymi oceľovými, pozinkovanými výztuhami v tvare U, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť. Originálny systém odvodnenia rámu umožňuje optimálny odtok nežiadúcej vody z profilu. Jednoduchá možnosť dovybavenia na kontrolované vetranie obytného priestoru (Regel-Air)

Aluplast 5000

Okná z tohto profilového radu uprednostňujú zákazníci, ktorí hľadajú vyšší štandard zabezpečujúci rýchlu návratnosť vložených investícií vo forme ušetrených nákladov na tepelnú energiu pri vykurovaní objektov.

Preto ich najčastejšie nájdeme v rodinných domoch a bytových domoch, ale aj stavbách občianskej vybavenosti (školy, administratíva, zdravotnícke zariadenia, obchodné prevádzky, kultúrne a športové zariadenia a pod.).

Päťkomorové dizajnovo prepracované nemecké profily Aluplast so stavebnou hĺbkou 70 mm majú rámy aj krídla vystužené oceľovou výstužou, ktorá po spriahnutí s profilom s hrúbkou steny 3 mm zabezpečuje ich výborné mechanicko – fyzikálne vlastnosti.

Aluplast 8000 

 

Stavebná hĺbka 85 mm s dôrazom na perfektný doraz rámu s krídlom na vonkajšej strane, čo pomáha dosiahnutiu efektu jednoliatosti celého okna. Vďaka svojej pevnosti je určený pre najnáročnejšie aplikácie (pasívne a nízkoenergetické domy) a na základe svojho dizajnového riešenia pôsobí na nerozoznanie od hliníkových okien, ale s lepšími tepelno – izolačnými vlastnosťami. Jeden z najvyspelejších PVC profilov na svetovom trhu

Potrebujete poradiť?

Nájdete nás v presťahovanej predajni v Novej Bani na Školskej ulici

Školská 42/2, 968 01 Nová Baňa
Pondelok 8:00 - 15:00

Utorok   8:00 - 15:00

Streda   8:00 - 16:30

Štvrtok 8:00 - 15:00

Piatok,Sobota, Nedela-zatvorené

0915 186 898, 0903 351 226